Live Tech

The Community in universe

IPTV, MaxTV ADSL, SHOUTcast v2, Icecast
Forum rules: OPĆA PRAVILA - Tema je iskljucivo namjenjena diskusiji, a zabranjeno je objavljivanje iptv lista i slično!
100 %
By Overflow
Posts Avatar
Shvacam da je za VIP sekciju nujna donacija, kakva / takva, al mi zao, s druge strane, sto na "normalnim" sektorima ovog foruma gotovo da i nema neke pretjerane aktivnosti ..

Ideja je bila sama po sebi jako dobra, glede izrade foruma, al jednostavno ako ne bude aktivnosti i van VIP sekcije, sve bude propalo.. Kazem, na zalost, jer forum ima (ili je imao) potencijala.

Konkretno, mene najvise zanima IPTV .. Volio bi i nesto novo naucit, nekakve nove informacije pridobit, al ovdje je sve nekako na kapaljku .. Isto tako, zanima me podrucje filma / serija, al iz perspektive vlastitih recenzija, a ne copy paste s neta .. To sam i tamo spomenuo, al me se bas i nije poslusalo :-D .. Uglavnom, bude kako bude. Dok ovaj forum "zivi" i dalje dobro je :)
By zyxi
Posts Custom Avatar
Za VIP clanstvo nije isključivo nužna donacija, već upravo korisna aktivnost na forumu. Ne može administracija nekoga natjerati da bude aktivan i da sudjeluje u radu foruma. Forum od vlasnika i nije zamišljen iskjučivo kao IPTV forum baš iz tog razloga da se članovima da na maštu u otvaranju tema o razgovoru. Moje mišljenje je da trenutno ima dovoljno otvorenih tema gdje se može aktivno sudjelovati i s time "napredovati". Osim toga potoji i chat foruma gdje veliki dio članova nije ni bio, a kada se ljudi druže i razgovaraju sve je ljepše. Što se tiče recenzija filmova i serija, svakom je stavljeno na volju da nesto objavi, svoju vlastitu recenziju ili kopiranu ali ipak zamišljeno da se objavljuje ipak ono što je dobro i kvalitetno, a ne da se objavljuje reda radi.
valnet, Sax, opticum7 and 1 others liked this
By opticum7
Posts Donations Avatar
zyxi wrote: 25 Mar 2021, 11:54 Za VIP clanstvo nije isključivo nužna donacija, već upravo korisna aktivnost na forumu. Ne može administracija nekoga natjerati da bude aktivan i da sudjeluje u radu foruma. Forum od vlasnika i nije zamišljen iskjučivo kao IPTV forum baš iz tog razloga da se članovima da na maštu u otvaranju tema o razgovoru. Moje mišljenje je da trenutno ima dovoljno otvorenih tema gdje se može aktivno sudjelovati i s time "napredovati". Osim toga potoji i chat foruma gdje veliki dio članova nije ni bio, a kada se ljudi druže i razgovaraju sve je ljepše. Što se tiče recenzija filmova i serija, svakom je stavljeno na volju da nesto objavi, svoju vlastitu recenziju ili kopiranu ali ipak zamišljeno da se objavljuje ipak ono što je dobro i kvalitetno, a ne da se objavljuje reda radi.
Pozz svima
U potpunosti se slazem sa Zyxijevim pisanjem.
Ono sto je bitno za frum i jeste da je sto vise aktivan i da ima aktivnosti, a to da li ce netko donirati i tim putem pomoci ovaj forum je dobrodosao . ;-)
By zyxi
Posts Custom Avatar
@mekass taj config za open bullet sam nasao na netu, Ne znam tko je autor i tko je to objavio ali javno je dostupan svima, pa sam ga prebacio i kod nas na forum da i clanovi koji nemaju ni jedan config, imaju nesto s cim ce moci sebi skenirati mac adrese. Ja to ne koristim ali prije objave iskenirao sam desetak servera sto exyu i stranih i config je po mojoj procjeni solidan. Nije savrsen jer ne moze bas sve iskenirati ali vadi mac adrese.
PS Zaboravio sam da ti odgovorim na pitanje zasto na vlastitu odgovornost :) , zato sto je config javan,a sta je autor unutra eventualno ubacio, e to ne znam :-D
cvrle, valnet, opticum7 liked this
By brezimenko
valnet wrote: 27 Mar 2021, 09:22
kik012 wrote: 24 Mar 2021, 20:24 Več sam probao preko 4 različitih komputara i telefona ali veomer dobijem napako...
kiko012, dugujem ti ispriku. Donacije ne rade jer je došlo do veće greške na našem serveru. Radimo na ispravljanju toga i čim bude popravljeno, bit ćeš obaviješten.
Ja jaz sem pa mislil zakaj ne morem donirati 10€?

En lep pozdrav iz Slovenije.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Logotipovi kanala

Sky Sport je več prije nekoliko vremena promijenio[…]

Vjerovatno se sjećate onih frustrirajućih vremena […]

Što je MPEG TS format? MPEG transportni[…]

IPTV je televizija koja koristi internetski protok[…]