Live Tech

The Community in universe

IPTV, MaxTV ADSL, SHOUTcast v2, Icecast
Forum rules: OPĆA PRAVILA - Tema je iskljucivo namjenjena diskusiji, a zabranjeno je objavljivanje iptv lista i slično!
100 %
By valnet
Posts Donations Avatar
mekass wrote: 12 Feb 2021, 10:22 Dali se na IPTV Extreme na android telefonu može doći do adrese linka koji je sakriven.
Koliko mi je poznato, na IPTV Extreme nema skrivenih linkova. Ali ako želiš vidjeti šta se događa u pozadini, onda na PC instaliraš neki android emulator, u njega IPTV Extreme, pa na PC HTTP Debugger, URLSnoopera ili slično te preko njih pratiš promet. Ne znam dal postoji sličan program za android jer nisam imao te potrebe. Možda koji od kolega ovdje to zna.
mekass, zyxi liked this
By Overflow
Posts Avatar
Ne znam na kaj se tocno odnosilo pitanje glede IPTV Extreme, al znam da svaki ima svoju MAC adresu .. Preko te MAC adrese je moguce da ti netko (ili ti sam) ubaci IPTV listu (kanale) i onda je ta lista iskljucivo vezana za tvoj player ..

Po meni jako dobra stvar, iako nikad nisam koristio do te mjere da ju isprobam postavit nekome ..

Imao sam prilike probat na svom IPTV Extreme za neku listu i radilo je fenomenalno .. Sad, lista je istekla pa mi se nije produzila dalje sama od sebe .. Ono sto je zanimljivo, vecinom je MAC adresa uvijek ista.. Ili bi tako morala biti .. Cak i nakon apdejta .. Meni pa se desilo da se lista sama od sebe promjenila (u biti, ne lista nego MAC adresa) ..

U tom slucaju, ako ti netko postavi listu vezanu za prijasnju MAC adresu, ona nece radit na novoj, iako se radi o istom uredjaju i o istoj aplikaciji, bez novog snimanja iste (što je u jednu ruku logicno) .. Tako da, ako saljete nekome provjerenom da to napravi, provjerite uvijek da li je MAC adresa ista.

PS: znam da nije ovo mozda dio pitanja .. Al barem neka ostane kao malo pojasnjenje za sve ..

PS2: IPTV Extreme je fenomenalan .. Al nije savrsen .. Recimo, treba doc u praksu kod mjenjaja kanala, ako to radis preko daljinskog, jer zna bit malo "zmrdano" .. Al opet, nijedna aplikacija nije savrsena .. Npr, mnogi vole STB EMU, dok meni ne odgovara (iako je puno laksa za upravljanje, i uz dobru listu ne bi trebalo biti problema)
zyxi liked this
By opticum7
Posts Donations Avatar
mislim da su jos aktivni barem kod mene radi :-)
sve su ovo isti serveri tako da ako mjenjas server i koristis isti U/P sigurno ce da radi (ako je aktivna lista)
Code: Select all
Last Resolved: 2021-02-14
DNS: smarters.link
-----------------------------
Last Resolved: 2021-02-17
DNS: www.clientportal.link
Last Resolved: 2021-02-17
DNS: clients.clientportal.link
Last Resolved: 2021-02-19
DNS: tv.sensustv.xdns.pro