Live Tech

The Community in universe

Forum za diskusiju o mobilnim telefonima Android, Windows, BlackBerry, Symbian, Bada, MeeGo i ostali mobilni telefon
Forum rules: OPĆA PRAVILA
By zyxi
Posts Custom Avatar
Mi Mix ima unutrašnji 8,01-inčni 4:3 OLED ekran rezolucije 2480 x 1860 s podrškom za Dolby Vision HDR. Iz Xiaomi-ja tvrde da ekran može izdržati čak 200.000 preklapanja. Vanjsku stranu Mi Mixa krasi 6,52-inčni ekran sa stopom osvježavanja 90 Hz.

Image

Mi Mix također dolazi s četiri zvučnika koje je podesio Harman Kardon, a kompanija opisuje audio kvalitetu kao „3D panoramski zvuk“.

Xiaomi s Mi Mix Fold telefonom, otvoreno cilja na biznismene. Tako uvode one click stealth opciju koja automatski zatvara i zaključava sve aplikacije na uređaju te tvrde da je to „najveća bezbjednost za poslovni scenario“. Iznenađenje je desktop ili PC mode, koji se pali s trostrukim swipeom na ekran i pretvara Mi Mix Fold u mini desktop računar.

Mi Mix Fold pokreće već standardni Snapdragon 888 čipset uparen s 12, odnosno 16GB RAM-a. Kapacitet baterije je 5020mAh koja podržava brzo punjenje od 67 W.

Mi Mix Fold ima trostruku kameru s, kako navode, funkcijom četverostruke zbog korišćenja tekućeg sočiva. Xiaomi tvrdi da telefoto objektiv može biti korišćen i za impresivne makro, ali i zumirane fotografije. Uređaj ima i Xiaomijev novi Surge C1 procesor slike koji koristeći 3A algoritam poboljšava mogućnost fokusiranja pri slabom osvjetljenju.

Zasad nije poznato dolazi li Mi Mix Fold na svjetsko tržište, ali cijena za ovaj telefon počinje od 9999 juana, što je malo manje od 1300 eura.
Free VPN & Proxy

DEEPRISM - Proxy + Free VPN Odličan addon za […]